rádi bychom Vás co nejsrdečněji přivítali na našich internetových stránkách. Jsme rádi, že vznikly, protože se nerodily snadno. Každopádně jsou na světě a vy nyní máte možnost, nahlédnout do týmu SDH Babice. Věřím, že se Vám tato návštěva bude líbit a že se na stránky budete s oblibou vracet. Někdy proto, abyste se dozvěděli aktuální výsledky soutěží, jindy proto, abyste si přečetli něco v diskuzi a jindy zase z toho důvodu, abyste si prohlédli nové fotky a videa nebo si nechali poradit od našich úpravců.

Přeji si, aby chvíle, které strávíte na těchto stránkách, patřily k Vašim příjemnějším okamžikům a doufám, že k tomu budeme moci přispět kvalitními výkony.
Sbor dobrovolných hasičů v Babicích byl založen r.1953. Sbor má celkem 48 členů.

 starosta                       Radomír Vraj
 1. náměstek starosty     Pavel Herman
 2. náměstek starosty     Marek Jurenka
 velitel                          Jiří Syryčanský, DiS.
 jednatel                       Ing. Karel Gába
 hospodář                      Miroslava Gábová
 revizní komise                Ing. Tomáš Mareček, Tomáš Holčík, David Tvrdoň

muži 18 - 26 let 7
muži nad 26 let 32
ženy nad 26 let 9

Přestože má obec Babice pouze 30 domů s číslem popisným a kolem stovky obyvatel, ve světě požárního sportu je dobře známá. Místní dobrovolní hasiči se probojovali až do extraligy, kde se jim podařilo několikrát získat medailové umístění. Oblíbená je také pohárová soutěž, kterou SDH Babice pořádají. Poslední ročník October cupu si nenechalo ujít na 90 soutěžních družstev.