Tomáš Mareček

Tomáš Mareček

Webové stránky: E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Úterý, 25 Srpen 2009 06:37

Extraliga v Babicích 2009

VPK EXTRALIGA ČR BABICE 29.8.2009
Předposlední kolo Velkopopovický Kozel Extraligy ČR se konalo v Babicích netradičně v sobotu . Tropický čtvrtek a pátek před závodem bohužel v sobotu přešel do deštivého počasí a to neslibovalo žádné super časy jak v mužské , tak i ženské kategorii .
Středa, 25 Srpen 2010 06:36

Extraliga v Babicích 2010

Hasičský sport – Babice .

V sobotu 14.8. zavítala Extraliga ČR v požárním útoku do okresu Vsetín . Na novém trávníku v Babicích proběhlo jedenácté kolo letošního ročníku . Původní obavy , zda dráha bude v schopna pojmout takový počet družstev , se naštěstí nepotvrdily a nebylo nutno přesunout závod do sousedních Provodovic .
Pátek, 25 Březen 2011 06:32

October cup 2010

Po jednoroční odmlce způsobené opravou povrchu dráhy uspořádali hasiči z Babic třetí ročník závodu v požárním útoku pod názvem October cup . Podzimní soutěž se sice v Babicích pořádá již čtvrtým rokem , ale první ročník byl spíše zkušební a v podstatě jen jako takové rozloučení se sezonou . Za čtyři roky si October cup již vydobyl renomé prestižní soutěže pro české , ale i slovenské hasičské sbory .
Přestože má obec Babice pouze 30 domů s číslem popisným a kolem stovky obyvatel, ve světě požárního sportu je dobře známá. Místní dobrovolní hasiči se probojovali až do extraligy, kde se jim podařilo několikrát získat medailové umístění. Oblíbená je také pohárová soutěž, kterou SDH Babice pořádají. Poslední ročník October cupu si nenechalo ujít na 90 soutěžních družstev.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>
Strana 2 z 4